Kup Caverject online. Bez recepty

Caverject

Co to jest Caverject?

Caverject to preparat do wstrzykiwania stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Może być skuteczny dla mężczyzn, którzy próbowali już stosować tabletki i stwierdzili, że nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów. Mężczyźni, którzy nie mogą przyjmować tabletek z przyczyn medycznych, takich jak alergia, mogą również kupić Caverject online w Polska jako alternatywę.

Lek ten działa w nieco inny sposób niż Viagra i inne leki doustne. Zamiast inhibitora PDE5 Caverject zawiera alprostadil, który jest prostaglandyną (w skrócie PGE1). Ale rezultat jest taki sam: PGE1 rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu krew może łatwiej napływać do penisa. Pomaga to uzyskać i utrzymać erekcję, która jest wystarczająco twarda do uprawiania seksu.

Kto powinien stosować Caverject?

Caverject jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie byli w stanie leczyć objawów ED za pomocą tabletek. Jest on również czasami zalecany mężczyznom, którzy z przyczyn medycznych nie mogą przyjmować tabletek doustnych.

Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś tabletek i szukasz sposobu na leczenie zaburzeń erekcji, może być zalecane, abyś najpierw wypróbował tabletki, jeśli to możliwe. Caverject jest bardzo łatwy w użyciu, gdy już się go opanuje, ale dla osób podejmujących leczenie zaburzeń erekcji po raz pierwszy, tabletki są zwykle łatwiejsze w użyciu.

Jaka jest różnica między podwójną komorą a fiolkami?

Pierwszy z nich jest nieco łatwiejszy do wstępnego wymieszania. Fiolki Caverject są dostarczane oddzielnie jako proszek i roztwór, które miesza się ręcznie za pomocą innej igły niż ta, której używa się do wstrzykiwania leku do penisa.

W przypadku systemu Dual Chamber obie komory znajdują się w jednym tłoku, a użytkownik miesza je ze sobą, przekręcając przełącznik.

Lek Caverject można również kupić w większym stężeniu (40 mcg) oraz w mniejszych stężeniach (10 i 20 mcg). Lek Caverject Dual Chamber jest dostępny wyłącznie w stężeniach 10 i 20 mcg.

Jaka jest dawka początkowa leku Caverject?

Dawkę można ustawić za pomocą tłoczka otrzymanego wraz ze wstrzykiwaczem, a lekarz prowadzący udzieli informacji na temat dawki, jaką należy zastosować. Dla większości mężczyzn dawka początkowa leku Caverject wynosi 1,25-2,5 mcg. Po rozpoczęciu kupowania leku Caverject bez recepty w Polska, pacjent będzie „miareczkował”, tj. zaczynał od małej dawki i stopniowo ją zwiększał, aż do momentu, gdy wraz z lekarzem prowadzącym znajdzie poziom, który najbardziej mu odpowiada. Większość mężczyzn uważa, że poziom ten wynosi od 5 do 20mcg w przypadku Caverject.

Jak długo działa Caverject?

Działanie leku Caverject trwa tylko 5-15 minut, więc nie trzeba myśleć z wyprzedzeniem, jak w przypadku niektórych tabletek (których działanie może trwać do 60 minut). Jeśli pacjent stosuje lek Caverject, ale zauważy, że jego działanie jest długotrwałe lub nie utrzymuje się zbyt długo, powinien porozmawiać ze swoim lekarzem. Pomocna może być zmiana dawki leku.

Czasami mężczyźni stosujący Caverject chcą zaangażować swoją partnerkę w podawanie leku. W takim przypadku należy upewnić się, że partner jest odpowiednio przeszkolony w zakresie wykonywania zastrzyku.

Jak długo działa Caverject?

Po wstrzyknięciu lek Caverject powinien pozostać w organizmie pacjenta do jednej godziny. Oznacza to, że po zażyciu leku należy mieć dużo czasu na odbycie stosunku płciowego. Jeśli jednak pacjent stosuje lek Caverject i zauważy, że jego działanie nie jest zbyt długotrwałe, powinien poinformować o tym lekarza prowadzącego. Lekarz może zalecić zmianę dawki.

Czy po zastosowaniu Caverject mogą wystąpić działania niepożądane?

Jak każdy lek, lek Caverject kupowany bez recepty w Polska może powodować działania niepożądane u niektórych osób, które go stosują. Ich szczegółowy wykaz znajduje się w ulotce dołączonej do leku. Jednak niektóre możliwe działania niepożądane to podrażnienie lub zasinienie w miejscu wstrzyknięcia, skurcze mięśni i długotrwała erekcja. Jeśli erekcja trwa dłużej niż cztery godziny, należy jak najszybciej udać się do szpitala.

Jak mogę kupić Caverject w Internecie?

Skorzystaj z naszych konsultacji. Nasi lekarze zalecą określone zabiegi, a pacjent może wybrać, które z nich preferuje i jak często chce je wykonywać. W przypadku naszych subskrypcji możesz w dowolnym momencie przerwać, zmienić lub anulować swój plan.

Efekty uboczne

Może wystąpić łagodny/umiarkowany ból, podrażnienie lub niewielkie krwawienie w miejscu wstrzyknięcia. Jeśli którykolwiek z tych objawów nie ustępuje lub nasila się, należy niezwłocznie powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie.

Należy pamiętać, że lekarz przepisał ten lek, ponieważ zdecydował, że korzyści dla pacjenta przeważają nad ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. U wielu osób stosujących ten lek nie występują poważne działania niepożądane.

Należy natychmiast poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek poważne działania niepożądane, w tym: zaczerwienienie/obrzęk penisa, nietypowe zgrubienia/krzywizna penisa.

W rzadkich przypadkach u mężczyzn może wystąpić bolesna lub przedłużona erekcja trwająca 4 godziny lub dłużej. W takim przypadku należy przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem, w przeciwnym razie mogą wystąpić trwałe problemy.

Bardzo poważna reakcja alergiczna na ten lek występuje rzadko. Należy jednak natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską, jeśli wystąpią objawy ciężkiej reakcji alergicznej, w tym: wysypka skórna, swędzenie/obrzęk (zwłaszcza w okolicach twarzy/języka/gardła), silne zawroty głowy, trudności w oddychaniu.

Podczas stosowania leku Caverject mogą wystąpić następujące częste objawy:

 • Ból w penisie
 • Siniaki na penisie, możliwe blizny i/lub zniekształcony wygląd
 • Przedłużona erekcja
 • Obrzęk i odbarwienie skóry
 • Skurcze mięśni

Następujące działania niepożądane występują rzadziej, ale mogą być widoczne po zastosowaniu leku Caverject:

 • Wstrzyknięty obszar staje się podrażniony, zapalny lub obrzęknięty
 • Jądra lub moszna stają się czerwone, obrzęknięte, bolesne i mogą pojawić się na nich guzki.
 • Przedłużające się niewygodne i bolesne erekcje lub ich brak.
 • Silniejsze parcie na mocz, bardziej pilne lub częstsze niż zwykle.
 • Ból miednicy
 • Słabość
 • Pocenie się
 • Nudności
 • Opuchnięte nogi lub ręce
 • Zmiany ciśnienia krwi lub częstości akcji serca
 • Omdlenia/zawroty głowy
 • Podrażnienie i zaczerwienienie skóry
 • Wrażliwość oczu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *