Kup Androgel online: szybka dostawa

Androgel

Jeśli na podstawie obrazu klinicznego i badań biochemicznych udowodniono niedobór testosteronu, Androgel jest stosowany jako lek zastępujący testosteron w leczeniu hipogonadyzmu męskiego (niedoboru testosteronu). Androgel przynosi wiele korzyści u mężczyzn z niskim poziomem testosteronu, w tym w zakresie parametrów psychicznych, seksualnych, fizycznych i metabolicznych.

Wiele osób jest zainteresowanych zakupem leku Androgel w Polska ze względu na jego wspaniałe właściwości. Androgel (żel testosteronowy) pomaga unormować poziom testosteronu we krwi u mężczyzn. Jego stosowanie pomaga mężczyźnie odzyskać funkcje tego hormonu, w tym pożądanie seksualne, potencję i erekcję, a także przywrócić właściwy stosunek masy mięśniowej do tkanki tłuszczowej.

Ponieważ Androgel jest dostępny w postaci żelu testosteronowego, wiele osób z niskim poziomem testosteronu decyduje się na jego zakup. Przy zachowaniu kilku środków ostrożności żel może być po prostu podawany do ciała i wchłaniany przez skórę. Nie ma potrzeby stosowania zastrzyków.

Jak go używać

Przed rozpoczęciem zakupu leku Androgel online w Polska należy zapoznać się z treścią ulotki informacyjnej dla pacjenta wydanej przez farmaceutę oraz za każdym razem, gdy lek jest uzupełniany. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Istnieje wiele różnych preparatów testosteronu, które można stosować na skórę. Mogą one, ale nie muszą, mieć takie same poziomy testosteronu lub takie same efekty. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi dawkowania każdego produktu. Nie należy zmieniać produktów bez uprzedniej konsultacji z lekarzowi lub farmaceucie.

Dowiedz się, jak przygotować pompkę do żelu do użycia, jeśli jej używasz. Lek ten można wpompować w dłoń lub bezpośrednio w miejsce aplikacji. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania pompy należy zwrócić się do farmaceuty.

Lek należy stosować raz dziennie rano na czystą, suchą skórę na ramionach i w górnej części barków lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Nakładać tylko na miejsca, które byłyby zakryte przez koszulę z krótkim rękawem. Lek ten, według producenta, może być również stosowany na żołądek (brzuch).

Sprawdź etykietę produktu lub zapytaj farmaceutę, czy produkt danej marki może być stosowany na brzuchu. Tego leku nie należy stosować na uszkodzoną lub zmienioną zapalnie skórę. Nie należy stosować go na narządach płciowych (penisie lub mosznie). Nie należy zezwalać innym osobom na podawanie tego leku do organizmu pacjenta.

Dawkę ustala się na podstawie stanu zdrowia pacjenta, wyników badań laboratoryjnych i odpowiedzi na leczenie.

Aby zmniejszyć ryzyko omyłkowego przekazania leku innym osobom, po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Przed ubraniem się należy odczekać kilka minut w miejscu aplikacji, aby preparat całkowicie wyschnął. Zawsze przykrywać miejsce aplikacji ubraniem (np. t-shirtem), dopóki nie zostanie ono dokładnie umyte wodą z mydłem.

Odczekać kilka godzin (od 2 do 5 godzin w zależności od marki) przed myciem lub kąpielą, aby umożliwić przeniknięcie leku przez skórę. Aby uzyskać więcej informacji, należy odwiedzić stronę internetową producenta lub skontaktować się z farmaceutą. Patrz również rozdziały poświęcone ostrzeżeniom i środkom ostrożności.

Kup Androgel lub Testogel w Polska: Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z tego leku, należy przyjmować go codziennie. Używaj go o tej samej porze każdego dnia, aby ułatwić sobie zapamiętywanie.

Niewłaściwe stosowanie lub nadużywanie testosteronu może prowadzić do poważnych działań niepożądanych, takich jak choroby serca (w tym zawał serca), udar, choroby wątroby, problemy psychiczne/psychiczne, nietypowe zachowania związane z poszukiwaniem narkotyków i nieprawidłowy rozwój kości (u młodzieży).

Nie należy zwiększać dawki leku ani stosować go częściej lub dłużej niż jest to zalecane. Jeśli testosteron jest stosowany w nadmiarze lub nadużywany, po nagłym zaprzestaniu jego przyjmowania mogą wystąpić objawy odstawienia (takie jak smutek, drażliwość i wyczerpanie). Objawy te mogą trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Ten lek jest łatwopalny do momentu całkowitego wyschnięcia. Przed paleniem lub zbliżaniem się do otwartego ognia należy poczekać, aż żel całkowicie wyschnie.

Jeśli stan zdrowia nie ulega poprawie lub się pogarsza, należy skontaktować się z lekarzem.

Konserwacja

Przechowywać z dala od światła i wilgoci, w temperaturze pokojowej. Trzymać z dala od toalet i otwartego ognia. Recepty należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych, a także wyrzucać do bezpiecznego pojemnika na odpady.

Nie należy spłukiwać ani wylewać leku do toalety lub odpływu, chyba że zostaniemy o tym poinformowani. Gdy upłynie termin ważności tego produktu lub nie jest on już potrzebny, należy go odpowiednio zutylizować. Należy skonsultować się z farmaceutą lub lokalną firmą zajmującą się usuwaniem odpadów.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Lek AndroGel może być przekazywany z jednej osoby na drugą. Może się to zdarzyć, jeśli inne osoby wejdą w kontakt z miejscem, w którym podano AndroGel.

Małe dzieci, które zostały przypadkowo narażone na działanie testosteronu w wyniku kontaktu skóra do skóry z osobami stosującymi miejscowe kuracje testosteronowe, takie jak AndroGel, wykazywały nieoczekiwane objawy dojrzewania.

Kobiety i dzieci powinny unikać dotykania miejsca leczonego lekiem AndroGel, jeśli jest ono nieczyste lub nieubrane. Jeśli kobieta lub dziecko zetknie się z miejscem, w którym zastosowano lek AndroGel, należy jak najszybciej dokładnie oczyścić to miejsce wodą z mydłem.

Aby zmniejszyć ryzyko przeniesienia AndroGelu 1 procent, należy stosować go tylko na miejsca, które będą zakryte koszulką z krótkim rękawem. Obszary te obejmują barki, górne części ramion i brzuch. AndroGel 1 procent nie powinien być stosowany na inne części ciała, w tym na penisa, mosznę, klatkę piersiową, pachy, kolana lub plecy.

Po zastosowaniu leku AndroGel należy natychmiast umyć ręce wodą z mydłem. Po wyschnięciu żelu należy przykryć miejsce aplikacji ubraniem. Jeśli zamierzasz mieć kontakt skóra do skóry z inną osobą, przed przystąpieniem do pracy dokładnie umyj miejsce aplikacji wodą z mydłem.

W przypadku zaobserwowania oznak i objawów dojrzewania u dziecka, zmian w owłosieniu ciała lub nasilenia trądziku u kobiety, które mogą być spowodowane przypadkowym narażeniem na AndroGel, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Jeśli masz lub podejrzewasz u siebie raka prostaty, nie stosuj AndroGelu

Kobiety nie powinny stosować leku AndroGel, jeśli są w ciąży, mogą zajść w ciążę lub jeśli karmią piersią. Lek AndroGel może potencjalnie zaszkodzić nienarodzonemu lub karmionemu dziecku. Kobiety w ciąży lub potencjalnie w ciąży powinny unikać dotykania miejsca na skórze, w którym podawano AndroGel.

Jeśli masz raka piersi, raka prostaty, problemy z oddawaniem moczu z powodu powiększonej prostaty, problemy z sercem, nerkami lub wątrobą, zaburzenia oddychania podczas snu (bezdech senny) lub jakiekolwiek inne schorzenia, poinformuj o tym swojego lekarza przed zastosowaniem leku AndroGel.

AndroGel ma długą listę potencjalnych działań niepożądanych, w tym :

Podczas stosowania leku AndroGel, jeśli pacjent ma już powiększoną prostatę, wskazania i objawy mogą ulec pogorszeniu (w tym zmiany w oddawaniu moczu).

Ryzyko zachorowania na raka gruczołu krokowego może być zwiększone.

Zakrzepy krwi w nogach lub płucach są dość częste. Dyskomfort, obrzęk i zaczerwienienie nogi to oznaki i objawy zakrzepu krwi w nodze. Trudności w oddychaniu lub dyskomfort w klatce piersiowej to oznaki i objawy zakrzepu krwi w płucach.

Może to być zawał serca lub udar mózgu.

AndroGel tanio cena: jest sklasyfikowany jako substancja zakazana (CIII), ponieważ zawiera testosteron, który może być nadużywany przez osoby nadużywające leków na receptę. Aby ją chronić, należy przechowywać ją w bezpiecznym miejscu i nigdy nie przekazywać nikomu innemu. Sprzedaż lub rozdawanie tego leku jest nielegalne, ponieważ może on zaszkodzić innym.

Lek AndroGel może zmniejszać liczbę plemników w przypadku stosowania dużych dawek.

W przypadku niewydolności serca lub bez niej może wystąpić obrzęk kostek, stóp lub całego ciała. U osób z chorobami serca, nerek lub wątroby mogą wystąpić poważne powikłania związane z tym leczeniem.

Piersi, które powiększają się lub powodują dyskomfort

Czy masz problemy z oddychaniem podczas snu? (bezdech senny)

Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, w tym lekach wydawanych na receptę i bez recepty, witaminach i suplementach ziołowych. W przypadku stosowania insuliny, leków rozrzedzających krew lub kortykosteroidów należy poinformować o tym lekarza.

AndroGel jest łatwopalny do momentu całkowitego wyschnięcia. Przed paleniem lub zbliżaniem się do otwartego ognia należy pozostawić AndroGel do całkowitego wyschnięcia.

Trądzik, podrażnienie skóry w miejscu podania żelu, zwiększenie stężenia cholesterolu, zwiększenie stężenia antygenu swoistego dla prostaty, zwiększenie liczby czerwonych krwinek i poprawa wyników testów czynności wątroby to najczęstsze działania niepożądane leku AndroGel 1 proc.

Miejsca stosowania i dawki leku AndroGel 1 procent nie są zamienne z miejscami stosowania innych preparatów testosteronu stosowanych miejscowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *