Kup Alli: online i bez recepty

alli

Czym dokładnie jest Alli?

Alli to naukowo udowodnione rozwiązanie w zakresie redukcji masy ciała dla osób z nadwagą o wskaźniku BMI wynoszącym 28 lub więcej. Jeśli tylko pacjent stosuje niskokaloryczną i niskotłuszczową dietę oraz regularnie ćwiczy, lek Alli powinien pomóc mu schudnąć więcej niż w przypadku stosowania samej diety.

Zawiera on substancję czynną orlistat, która jest jedynym lekiem na odchudzanie zatwierdzonym w UE.

Alli nie jest środkiem hamującym apetyt, stymulującym, blokującym tkankę tłuszczową ani cudownym lekiem. Aby schudnąć, nadal trzeba stosować niskokaloryczną i niskotłuszczową dietę oraz regularnie ćwiczyć, ale lek Alli ułatwia utratę wagi.

*Alli będzie wkrótce dostępny w naszej aptece partnerskiej, a tymczasem istnieje równie skuteczny zamiennik.

Jak działa preparat Alli?

W przeciwieństwie do innych tabletek odchudzających dostępnych bez recepty, Alli w wyjątkowy sposób zwalcza tłuszcz w układzie pokarmowym. Orlistat, kluczowy składnik, wiąże się z enzymem lipazy, który rozkłada tłuszcz w posiłku, zasadniczo uniemożliwiając jego trawienie.

Zapobiega on wchłanianiu około jednej czwartej tłuszczu zawartego w pożywieniu, a tłuszcz ten jest wydalany z kałem.

Dlatego tłuszcz nie może przejść przez wyściółkę żołądka i zostać zmagazynowany. Tłuszcz po prostu przechodzi przez organizm i jest usuwany, dzięki czemu kalorie nie gromadzą się.

Czy Alli jest naprawdę tak dobry?

Tabletki dietetyczne Alli pomogą Ci stracić dodatkowy 1 kg na każde 2 kg utracone w wyniku diety i ćwiczeń. Udowodniono naukowo, że pomaga schudnąć o 50% więcej niż zwykła dieta.

W badaniach klinicznych u prawie 70% osób stosujących lek Alli, które stosowały dietę niskokaloryczną i niskotłuszczową, zaobserwowano redukcję trzewnej tkanki tłuszczowej.

Nie wiem, jak zdobędę Alli’ego.

Trzy razy dziennie, podczas posiłków, tabletki Alli należy spożywać w całości, popijając wodą. Aby preparat był skuteczny, należy go przyjmować godzinę przed, w trakcie lub po posiłku. Nie należy przyjmować preparatu w przypadku spożywania posiłków o niskiej zawartości tłuszczu lub pominięcia posiłku. Leku nie należy również przyjmować częściej niż trzy razy dziennie.

Ponieważ lek Alli zmienia sposób, w jaki organizm przyswaja różne posiłki, może być mu trudno uzyskać odpowiednie ilości niektórych składników odżywczych wyłącznie z normalnej diety. Należy przyjmować suplement multiwitaminowy, aby zastąpić witaminy i minerały utracone w wyniku stosowania diety. OneVit Complete multiwitamina, tabletka do codziennego przyjmowania, która równoważy wiele kluczowych mikroelementów, w tym witaminy A, D, E i K, to gorąco polecam.

Czy mogę kupić Alli?

Alli jest dostępny tylko dla osób z BMI wynoszącym 28 lub więcej i powinien być stosowany w połączeniu z niskokaloryczną, zdrową dietą. Lek Alli nie wymaga stosowania diety beztłuszczowej, a jedynie diety niskotłuszczowej. W rzeczywistości tłuszcz, w umiarkowanych ilościach, jest niezbędnym składnikiem zrównoważonej diety. Ułatwia wchłanianie witamin przez organizm i inne czynności życiowe.

BMI (wskaźnik masy ciała) i Alli

Jeśli twój wskaźnik BMI wynosi ponad 28, zakup leku Alli online może być dla ciebie odpowiedni. Wprowadzając swój wzrost i wagę do naszego kalkulatora BMI, możesz natychmiast określić swój wskaźnik BMI.

Jak szybko działa preparat Alli?

w Polska Alli jest jedynym naukowo potwierdzonym lekiem wspomagającym odchudzanie. Alli zaczyna zmniejszać ilość tłuszczu wchłanianego przez organizm od razu po jego zażyciu, a poprawę można zaobserwować w zależności od diety i aktywności.

Ostrzeżenie

Tabletek Alli nie należy przyjmować :
 • Jeśli pacjent ma uczulenie na orlistat lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, nie powinien go przyjmować (patrz ulotka dołączona do opakowania)
 • Jeśli spodziewasz się dziecka lub karmisz je piersią.
 • Jeśli pacjent przyjmuje cyklosporynę, która jest stosowana w leczeniu ciężkiego reumatoidalnego zapalenia stawów i niektórych ciężkich chorób skóry po przeszczepach narządów.
 • Jeśli pacjent przyjmuje warfarynę lub inne leki rozrzedzające krew.
 • Jeśli u pacjenta występuje cholestaza (stan, w którym przepływ żółci z wątroby jest zablokowany).
 • Jeśli u pacjenta występuje przewlekły zespół złego wchłaniania, który został stwierdzony przez lekarza.

Jeśli u pacjenta występuje którykolwiek z poniższych stanów, przed zakupem kapsułek alli online w Polska należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą:

 • cukrzyca. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent uważa, że leczenie cukrzycy wymaga modyfikacji.
 • Jeśli cierpisz na chorobę nerek. Jeśli masz problemy z nerkami, porozmawiaj z lekarzem przed zastosowaniem leku alli. U osób z przewlekłą chorobą nerek stosowanie orlistatu może być związane z występowaniem kamieni nerkowych.
 • Dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować tego leku.
 • Leku Alli nie należy stosować z tymi lekami.
 • Cyklosporyna jest lekiem stosowanym w leczeniu ciężkiego reumatoidalnego zapalenia stawów i niektórych ciężkich problemów skórnych po przeszczepach narządów.
 • Stosuje się warfarynę lub inne leki przeciwzakrzepowe.

Alli i doustne tabletki antykoncepcyjne

W przypadku ciężkiej biegunki doustne tabletki antykoncepcyjne mogą być mniej skuteczne. W przypadku wystąpienia ciężkiej biegunki należy zastosować inną metodę antykoncepcji.

W przypadku stosowania leku alli należy codziennie przyjmować preparat wielowitaminowy.

Kupując alli w Polska, można zmniejszyć ilość witamin wchłanianych przez organizm. Witaminy A, D, E i K powinny być zawarte w multiwitaminie. Aby zapewnić wchłanianie witamin, należy przyjmować multiwitaminę przed snem, kiedy nie przyjmuje się alli.

Jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki, powinien porozmawiać z lekarzem przed zastosowaniem leku alli.
 • Amiodaron jest lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń rytmu serca.
 • akarboza, akarboza, akarboza (lek przeciwcukrzycowy stosowany w leczeniu cukrzycy typu 2). Osoby przyjmujące akarbozę powinny unikać przyjmowania leku alli.
 • receptę na leki na tarczycę (lewotyroksynę), ponieważ może być konieczna zmiana dawkowania i przyjmowanie leków o różnych porach dnia.
 • Wszelkie zmiany w częstości lub nasileniu napadów powinny być omówione z lekarzem, jeśli pacjent przyjmuje leki przeciwpadaczkowe.
 • Jeśli pacjent przyjmuje leki na HIV, przed zastosowaniem alli należy skonsultować się z lekarzem.
 • Leki na depresję, choroby psychiczne i lęki
Stosowanie leku alli należy skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.
 • Jeśli pacjent przyjmuje lek na ciśnienie krwi, może być konieczna zmiana jego dawki.
 • Jeśli pacjent przyjmuje lek na obniżenie poziomu cholesterolu, może być konieczna zmiana jego dawki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *